Konuşma Kulübü

 

Yabancı dil öğrenimindeki önemli problemlerden birisi, kullanılmadığında bir süre sonra unutulmaya başlamasıdır. 770edu.com bu soruna, destek programları ile  çözüm buluyor. 

Eğitiminiz süresince paketinizin desteklediği süre ve sayıda seviyenize uygun konuşma kulüplerine katılarak aldığınız eğitimi pekiştirebileceksiniz. 

Bizden almış olduğunuz bir eğitim paketi olmasa da kendinizi yeterli gördüğünüz ve öğretmenlerimiz tarafından da onaylanan seviyenizle ilgili konuşma kulübü programlarına katılabilir, unuttuğunuzu düşündüğünüz İngilizcenizi pekiştirebilirsiniz. 

Konuşma kulübü paketi aldığınızda öğretmenimiz sizi online arayarak seviye tespit çalışması yapacak ve nihayetinde sizin için en faydalı olacağını düşündüğü seviyenin konuşma kulübüne sizleri yönlendirecektir. 

İngilizce bilmek ne kadar konuşabildiğiniz ile ilgilidir, kitap bilgisini pratik konuşmaya geçiremediğiniz sürece İngilizceyi bilmekten pek bahsedemeyiz. Bu noktada konuşma kulüpleri İngilizceyi akıcı konuşabilmeniz noktasında en önemli destekçiniz olacaktır.