Tek Kur İngilizce 56 Ders

Deneyimli öğretmenler tarafından verilen canlı derslerle, Avrupa Dil Portfolyosu müfredatıyla İngilizce’yi öğrenin ve geliştirin.

İNDİRİMLİ ÜRÜN

KDV Dahil: 900 ₺ 350 ₺
Neler İçerir
  • 56 Saat Ders
  • İndirilebilir dökümanlar
  • Kaçırılan derslere 5 gün erişim
  • Mobil, tablet ve bilgisayardan erişim

Paylaşın

Neler Öğrenirsiniz

Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen canlı derslerle Avrupa Dil Portfolyosu çerçevesinde hazırlanmış müfredata yönelik A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerinde İngilizce’yi öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz. Eğitimlerimiz konuşma, gramer, kelime bilgisi, dinleme gibi tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmıştır.

Seviye Belirleme

Seviyeniz öğretmenlerimiz tarafından eğitim öncesinde online olarak belirlenir ve seviyenize uygun sınıflarımızda eğitiminize başlarsınız.

Canlı Dersler

Dersleriniz belirlenen gün ve saatlerde canlı platformda yapılacak olup, kullanıcı adı ve şifreniz ders öncesinde size bildirilecektir. Derslerinize bilgisayar,tablet ve ya telefonunuzdan kolayca katılım sağlayabilirsiniz. 1 ders 40 dakikadır.

Ders Kayıtları

Katıldığınız dersle ilgili videoları  ders yaptığınız günü takiben 5 gün süresince  tekrar izleyebilir, ders tekrarı yapabilirsiniz.

Kitap

Avrupa Dil portfolyosu Çerçevesi’ne uygun olarak seviyenize göre hazırlanmış kitaplarımız , her ünitenin içerisinde bulunan karekodlar sayesinde, ilgili ünitenin anlatımını video üzerinden tekrar tekrar izleme imkanını sunar

Kitap alımlarınızda; Seviyeniz online olarak belirlendikten sonra, seviyenize uygun olarak adresinize gönderilecektir.