İlköğretim İngilizce

Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen canlı derslerle çocuklarımızın eğitim seviyelerine uygun tasarlanmış ders programlarına göre eğitimleri verilir. 3 aylık eğitim sürecidir.

İNDİRİMLİ ÜRÜN

KDV Dahil: 1200 ₺ 750 ₺
Neler İçerir
  • 48 Saat Ders
  • İndirilebilir dökümanlar
  • Kaçırılan derslere 5 gün erişim
  • Mobil, tablet ve bilgisayardan erişim

Paylaşın

Neler Öğrenirsiniz

Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen canlı derslerle Çocuklarımızın eğitim seviyelerine uygun tasarlanmış ders programlarına göre eğitimleri verilir. Araştırmalar göstermiştir ki bir yabancı dil konuşabilmek için sadece  o dilin gramer bilgisine çok iyi bir şekilde sahip olabilmek yeterli değildir. Konuşmak sosyal bir olaydır dolayısı ile endişe, hata yapma korkusu vb psikolojik etkenlerin üstesinden gelebilmek o dili konuşabilmek için gerek şarttır.   770edu.com `da eğitimlerini sürekli alan çocuklarımızda bu konudaki endişe seviyelerini düşürmek ve  İngilizceyi kullanma, konuşma becerilerini arttırmak hedeflenir.

Seviye Belirleme

Seviyeniz öğretmenlerimiz tarafından eğitim öncesinde online olarak belirlenir ve seviyenize uygun sınıflarımızda eğitiminize başlarsınız.

Canlı Dersler

Dersleriniz belirlenen gün ve saatlerde canlı platformda yapılacak olup, kullanıcı adı ve şifreniz ders öncesinde size bildirilecektir. Derslerinize bilgisayar, tablet ve ya telefonunuzdan kolayca katılım sağlayabilirsiniz. 1 ders 40 dakikadır.

Ders Kayıtları

Katıldığınız dersle ilgili videoları ders yaptığınız günü takiben 5 gün süresince tekrar izleyebilir, ders tekrarı yapabilirsiniz.

Kitap

Çocuğunuza uygun seviyesinde kitapları dersleriniz başlamadan elinizde olacak şekilde adresinize ÜCRETSİZ postalanır.  

Süre

İlköğretim online paket eğitimleri  haftada 2 gün 2`şer ders olarak planlanmıştır. Bir ders 40 dakikadır.