Hakkımızda

770edu.com yeni nesil eğitim sitesine hoş geldiniz. 770edu.com 7'den 70'e her yaşta öğrenmeye açık, kendisine artı değer katmak isteyen tüm öğrenciler için tasarlanmıştır. 770edu.com`dan satın alacağınız eğitim programları ile evinizde, iş yerinizde ve kendi hijyen koşullarınızda istediğiniz eğitimi size uygun saatlerde alabilirsiniz. 


770edu.com eğitim programları ile saatlerin yollarda geçmez. Yollarda geçireceğin zamanı sana geri veriyoruz. Eğitiminiz evinizde, işyerinizde, nerede isterseniz orada eğitimini al.
Maske takma evde kal, sağlıklı kal. Almak istediğin eğitim için olası sağlıksız ortamlarda saatler harcama, risk alma.
770edu.com`da  son teknolojik imkanlarla  eğitimlerini al anlamadığın konuları takip eden süreçte tekrar izle ders tekrarı yap.
770edu.com sadece videodan izle öğren sitesi değildir. Gerçek zamanlı , interaktif sınıflarda beyaz tahta kullanımı, pdf dosya paylaşımları, hoca ile eş zamanlı soru cevap imkanları, ilgili videoları birlikte izleme ve üzerinde tartışma gibi imkanları ile son teknoloji gerçek bir sınıf eğitimi sunar. 
770edu.com çok hesaplıdır. Harcayacağınız yol ve  zaman maliyetinin yanında gideceğiniz kurslarda ödeyeceğiniz bedellerin yarı fiyatına eğitimler sunar.
770edu.com`a sadece üye olarak dönemsel çekiliş ve kampanyalar sayesinde ücretsiz eğitim programları kazanabilirsiniz.

770edu.com yabancı dil programları ile hizmetinizdedir. İlerleyen süreçte sizi çok mutlu edecek çok farklı eğitim alternatiflerimizi size sunmaya devam edeceğiz.